Organizačné zmeny ÚNMS SR

01.07.2013, 21:30,



Pre rýchlejšiu orientáciu v spleti organizačných zmien v ÚNMS SR a jeho podriadených organizáciách sme pre Vás pripravili pravidelne aktualizovaný obsah s informáciami o personálnych presunoch, novovytvorených a novoobsadených pozíciach.

 

  kontakty
ÚNMS SR
Pôvodne
Aktuálne
Riaditeľ odboru metrógie
Zmena: 16.8.2012
RNDr. Jozef Kadlečík Ing. Tomáš Švantner
Riaditeľ odboru metrógie
Zmena: Február 2013
Ing. Tomáš Švantner Ing. Zbyněk Schreier
Vedúca služobného úradu
Zmena: 4.4.2013
Ing. Veronika Balážová Ing. Jana Krivosudská

 

  kontakty
SMÚ
Pôvodne
Aktuálne
Generálny riaditeľ
Zmena: 28.8.2012
doc. Ing. Martin Halaj, PhD. RNDr. Jozef Kadlečík
zastupujúci GR
Generálny riaditeľ
Zmena: 21.12.2012
RNDr. Jozef Kadlečík Ing. Arpád Gonda
Riaditeľ odboru metrológie
Zmena: 1.4.2013
prof. Ing. Jozef Lipka, DrSc. Ing. Ján Bukovjan
zastupujúci riaditeľ
Riaditeľ odboru metrológie
Zmena: 1.7.2013
Ing. Ján Bukovjan Ing. Tomáš Švantner

 

  kontakty
SÚTN
Pôvodne
Aktuálne
Generálny riaditeľ
Zmena: 1.9.2012
Mgr. Dan Sládek Ing. Igor Hladík
zastupujúci GR
Generálny riaditeľ
Zmena: 1.3.2013
Ing. Igor Hladík
zastupujúci GR
Ing. Igor Hladík

 

  kontakty
SMI
Pôvodne
Aktuálne
Riaditeľ
Zmena: 1.9.2012
JUDr. Bohuslav Jaďuď Ing. Radovan Filo
     

 

  kontakty
TSÚ Piešťany
Pôvodne
Aktuálne
Generálny riaditeľ
Zmena: 1.9.2012
JUDr. Tomáš Korček Ing. Jaroslav Crkoň
     

 

  kontakty
SNAS
Pôvodne
Aktuálne
Riaditeľ
Zmena: 12.11.2012
Ing. Jozef Obernauer Mgr. Martin Senčák
     

 
« Späť


Diskusia: "Organizačné zmeny ÚNMS SR"
Dátum: Meno: Komentár:
30.01.2013, 13:10 Jozef Kadlečík organizačné zmeny
04.02.2013, 18:10 Primetrology Re: organizačné zmeny
18.07.2013, 09:23 I. Brezina Organizač. zmeny v rámci ÚNMS
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre


 Odporúčame:

 


 

 

 

 

KURZY